Leczenie alkoholizmu Rzeszów

Leczenie alkoholizmu w NGM w Rzeszowie

Chorujesz na alkoholizm? Szukasz dla siebie pomocy? Dobrze trafiłeś. W naszej klinice w Rzeszowie od lat zajmujemy się leczeniem alkoholizmu. Nasz zespół tworzą najlepsi lekarze, którzy zawsze mają na uwadze dobro swoich pacjentów. Alkoholizm nie ma dla nas tajemnic. Doskonale wiemy, jak możemy pomóc Ci wyzdrowieć.

Kompleksowe leczenie alkoholizmu w Rzeszowie

Terapia metodą leczenia alkoholizmu

Prowadzone przez nas działania terapeutyczne cechują się dużym poziomem skuteczności. Nasi lekarze troszczą się o pacjentów i stosują zindywidualizowane metody. Leczenie alkoholizmu nie ma dla nas tajemnic. Długoletnia współpraca z osobami chorymi na alkoholizm nauczyła nas bardzo wiele.

Oferowane w Naszym Gabinecie w Rzeszowie rodzaje leczenia

W naszej klinice w Rzeszowie oferujemy naszym pacjentom dwuetapowe leczenie alkoholizmu. Najpierw zalecamy profesjonalny detoks organizmu. Alkoholoodtrucie jest stosowane w tym celu, aby zredukować skutki odstawienia alkoholu przez osobę uzależnioną. Zapobiega halucynacjom, wymiotom, silnym bólom głowy, które są objawami zespołu abstynencyjnego. Następnie przeprowadzamy u pacjenta zabieg umieszczenia w ciele wszywki alkoholowej esperal. Disulfiram, zawarty w leku, w połączeniu z alkoholem powoduje przykre konsekwencje dla samopoczucia pacjenta. To przyczynia się do zwiększenia motywacji naszych klientów i sprawia, że nie sięgają po alkohol.

Niech abstynencja będzie dziś Twoim wyborem. W naszej klinice pomożemy Ci osiągnąć Twój cel. Zgłoś się do nas i uzyskaj najlepszą pomoc w leczeniu alkoholizmu.

Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie https://nasz-gabinet.pl/rzeszow/.

8 votes, average: 5,00 out of 58 votes, average: 5,00 out of 58 votes, average: 5,00 out of 58 votes, average: 5,00 out of 58 votes, average: 5,00 out of 5 (8 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...