Leczenie alkoholizmu Łódź

Leczenie alkoholizmu w NGM Łódź

Alkoholizm jest chorobą, która dotyka coraz więcej ludzi. U wielu osób, które są uzależnione od alkoholu często zdarza się, że początkowo nie zauważają swojego problemu, pozwalając by ich stan się tylko pogorszył. Jednak w pewnym momencie, osoby uzależnione zaczynają widzieć swój problem. Jest to idealny moment na rozpoczęcie leczenia alkoholizmu.

Leczenie alkoholizmu Łódź

Bezpieczne i profesjonalne leczenie alkoholizmu

Aby leczenie alkoholizmu powiodło się i było skuteczne należy skonsultować się z lekarzem specjalistą, Takich specjalistów można znaleźć w naszej przychodni NGM Łódź. Są to lekarze z wieloletnim doświadczeniem, którzy od wielu lat udzielają pomocy i wsparcia osobom uzależnionym. Ich kompetencję i praktyczna wiedza, sprawiają, że rozumieją oni potrzeby i troski osób uzależnionych jak nikt innych. Wspólnie z naszą kadrą medyczną dbamy aby w NGM Łódź panowała miła i serdeczna atmosfera wspierająca proces leczenia alkoholizmu.

Świadczone terapie leczenia alkoholizmu

Do najczęściej stosowanych terapii leczenia alkoholizmu należy kuracja esperalem i detoks alkoholowy. Dobrym wstępem do leczenie alkoholizmu jest poddanie się kuracji detoksykującej, która eliminuję z organizmu szkodliwe substancję poalkoholowe. Swoim kompleksowym działaniem, alkoholoodtrucie nie tylko usuwa metabolity alkoholowe ale także przywraca organizmowi odpowiedni poziom gospodarki elektrolitowej i przywraca wszystkie utracone w czasie ciągów alkoholowych mikroelementy. Odtrucie alkoholowe stanowi idealne przygotowanie do dalszego leczenia. Kolejnym etapem na drodze ku trzeźwości jest bardzo skuteczna terapia wykorzystująca esperal a dokładniej zawarty w nim disulfiram. To właśnie disulfiram, jest podstawą sukcesu tej metody. Poprzez swoje działanie skutecznie wymusza pozostanie w trzeźwości.

Pokonaj nałóg dzięki leczeniu alkoholizmu

Przejmuj ster swojego życia i uwolnij się od nałogu alkoholowego, który niszczy Twoje życie. Podejmuj decyzję o leczeniu alkoholizmu i skontaktuj się z NGM Łódź. Zakres usług jest szeroki:

  • detoksykacja alkoholowa
  • wszywki alkoholowe esperal
  • terapia indywidualna i grupowa.

Zapytaj o ofertę w klinice!

Zapraszamy:

ul. Julianowska 7a

91-473 Łódź

Więcej informacji na nasz-gabinet.pl/lodz/

6 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 56 votes, average: 5,00 out of 5 (6 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...