Leczenie alkoholizmu Szczecin

Leczenie alkoholizmu w NGM Szczecin

Alkoholizm jest chorobą, która dotyka coraz więcej osób. Dla choroby alkoholowej nie jest ważny status społeczny czy zasobność portfela – każdy z zamiłowaniem do alkoholu jest zagrożony tą chorobą. Osoby nadużywające alkoholu często początkowo nie zdają sobie sprawy ze swojego stopnia uzależnienia od tej substancji. Im wcześniej osoba uzależniona rozpocznie terapie i leczenia alkoholizmu, tym większe są jej szanse na powrót do trzeźwości.

Leczenie alkoholizmu Szczecin

Kompleksowe leczenie uzależnień w Szczecinie

Kontakt z doświadczonym lekarzem specjalistą przyczynia się do zwiększenia prawdopodobieństwa wyleczenia osoby uzależnionej z nałogu alkoholowego. dlatego warto skorzystać z oferty klinki NGM Szczecin. Klinika współpracuje z doświadczonymi lekarzami, którzy posiadają ogromną wiedzę zarówno merytoryczna jak i praktyczną. Lekarze NGM Szczecin rozumieją osoby uzależnione jak nikt inny – znają troski i zmartwienia pacjentów, otaczając ich wyrozumiałością i wsparciem.

Oferta w zakresie leczenia alkoholizmu

Klinika NGM Szczecin oferuje wiele usług medycznych w ramach leczenia alkoholizmu. Jedną z najczęściej stosowanych przez nas terapii jest kuracja detoksykująca. Detoks alkoholowy pozwala na oczyszczenie organizmu z szkodliwych toksyn alkoholowych, minimalizując tym samym wystąpienie zespołu objawów abstynencyjnych. Odtrucie alkoholowe jest niezwykłym sposobem na wsparciem procesów regeneracyjnych i pozwala polepszyć samopoczucie pacjenta, co jest ważne w dalszym leczeniu. Kolejnym często przez nas stosowaną terapią jest kuracja esperalem. Esperal zawiera disulfiram, który jest kluczem skuteczności tego leku. Zaaplikowany esperal w postaci wszywki alkoholowej uwalnia si w ciele przez około rok – co sprawia jest jest jedną z najwydajniejszych i najbardziej ekonomiczną metodą leczenia alkoholizmu.

Odzyskaj władzę nad swoim życiem dzięki terapiom NGM Szczecin

Ciesz się swoim życiem i odzyskaj nad nim pełną kontrolę. Uniezależnij się od alkoholu i pozwól sobie pomóc.

Zapraszamy:

ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 16

70-303 Szczecin

Więcej informacji na nasz-gabinet.pl/szczecin/

7 votes, average: 5,00 out of 57 votes, average: 5,00 out of 57 votes, average: 5,00 out of 57 votes, average: 5,00 out of 57 votes, average: 5,00 out of 5 (7 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...