Leczenie alkoholizmu Wrocław

Leczenie alkoholizmu w NGM Wrocław

Proces leczenia alkoholizmu jest często wydłużany przez samą osobę uzależnioną. Często brakuje jej silnej woli a także samozaparcia w konsekwentnym porzuceniu uzależnienia alkoholowego. Utrudnieniem w porzuceniu nałogu może być także nie wielka wiedza w zakresie specyfiki samej choroby alkoholowej. Aby leczenie alkoholizmu przebiegło sprawniej, warto skorzystać z pomocy specjalisty.

Leczenie alkoholizmu - Terapie NGM Wrocław

Kompleksowe leczenie alkoholizmu

W NGM Wrocław do dyspozycji pacjenta są doświadczeni i wykwalifikowani lekarze specjaliści, którzy w trakcie swojej wieloletniej praktyki pomogli wyjść wielu pacjentom z uzależnienia alkoholowego. Współpracujący z nami lekarze są osobami z powołaniem, którzy jak nikt rozumieją problemy osób uzależnionych. Wraz z naszym personelem medycznym dbamy aby w naszej klinice we Wrocławiu panowała miła i ciepła atmosfera wspierająca leczenie alkoholizmu.

Dostępne metody leczenia alkoholizmu w NGM

Nasza klinika NGM Wrocław specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów i terapii leczenia alkoholizmu. Mimo, że na rynku jest wiele różnych sposobów walki z nałogiem alkoholowym to wciąż najczęściej zalecane ze względu na swoją skuteczność są zabiegi z wykorzystaniem esperalu i detoksu alkoholowego. Terapia bazująca na esperalu a właściwie na disulfiram w nim zawartym, polega na wszczepieniu porcji leku w formie tzw. wszywki alkoholowej. Jednorazowa aplikacja wystarczy na około 12 miesięcy, oczywiście dawkę można ustalić z lekarzem prowadzącym terapię. Dzięki swoim właściwościom esperal skutecznie wymusza pozostanie w abstynencji. Metoda ta cieszy się także ogromnym zainteresowaniem pacjentów, którzy decydują się na leczenie alkoholizmu. Idealnym wsparciem a zarazem dopełnieniem w fazie początkowej jest terapia detoksykująca czyli odtrucie alkoholowe. Taki detoks alkoholowy polega na oczyszczeniu i przygotowaniu organizmu do dalszego leczenia alkoholizmu.

Esperal w leczeniu alkoholizmu

Wszywka alkoholowa to bardzo dyskretna metoda przeciwdziałania nałogowi. Można ją stosować u większości pacjentów. Jedynym elementem wymaganym do wykonania zabiegu jest całkowita trzeźwość pacjenta na 48h przed zabiegiem. Zabieg wykonywany jest pod całkowitym nadzorem lekarza, a podawane środki dostosowywane są do każdego pacjenta z osobna. Disulfiram (Esperal) wszywany jest w naszym komfortowym gabinecie (Wrocław), gdzie każdy pacjent poczuje atmosferę bezpieczeństwa i zaufania. Lekarz przed zabiegiem dokładnie wytłumaczy na czym on właściwie będzie polegał. Pacjent z kolei zobowiązany jest do podpisania zgody w której oświadcza, że zapoznał się ze wszystkimi możliwymi konsekwencjami łączenia alkoholu z disulfiramem.

Leczenie alkoholizmu kluczem w odzyskaniu życia

Nie pozwól by uzależnienie od alkoholu zniszczyło ci życie. Przejmij kontrolę nad swoim życiem i umów wizytę w NGM Wrocław już teraz. Dla Twojej wygody oferujemy także leczenie alkoholizmu w Twoim domu.

Zapraszamy:

ul. Generała Hallera 9/6

53-319 Wrocław

Więcej informacji na nasz-gabinet.pl/wroclaw/

11 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 5 (11 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...