Leczenie alkoholizmu Kraków

Leczenie alkoholizmu w NGM Kraków

Nałóg alkoholowy jest jednym z najczęściej występujących uzależnieniem. Alkohol bardzo szybko zniewala i często zdarza się, że osoby uzależnione dopiero po pewnym czasie zaczynają dostrzegać, że mają problem. Zauważenie, że ma się problem z alkoholem daje idealną podstawę pod leczenie alkoholizmu, gdyż nie można zmusić do podjęcia kuracji – musi on być świadomy swojego uzależnienia i być skory do rozpoczęcia leczenia alkoholizmu.

Profesjonalne leczenie alkoholizmu - Oddział Kraków

Efektywne leczenie alkoholizmu

Najlepszy efekty w leczeniu alkoholizmu daje współpraca z doświadczonym specjalistą, gdyż posiada on odpowiednią wiedzę na temat choroby alkoholowej. Może poprowadzić pacjenta przez ten trudny okres. Najlepsi specjaliści w zakresie leczenia alkoholizmu współpracują z naszą kliniką NGM Kraków.  To właśnie NGM Kraków, ze względu na nasz profesjonalizm i doświadczenie jest jedną z najczęściej wybieranych przez pacjentów kliniką leczenia alkoholizmu.

Kuracje i terapie leczenia alkoholizmu w NGM

NGM Kraków ceniona jest przez pacjentów, ponieważ jako nieliczna klinika nastawiona jest przede wszystkim na bezpieczeństwo i potrzeby pacjentów. Nasze właściwe terapie leczenia alkoholizmu są poprzedzone wnikliwymi badaniami, analizującymi stan pacjenta – tak by dopasować do niego najodpowiedniejszą formę leczenia alkoholizmu. Jedną z najczęściej stosowanych terapii w NGM Wrocław jest proces detoksykacji czyli alkoholoodtrucie. Terapia ta ma na celu oczyszczenie organizmu pacjenta z szkodliwych metabolitów poalkoholowych i wzmocnienie ciała. Nasz detoks alkoholowy pomaga także zapobiec a nieraz całkowicie wykluczyć objawy zespołu abstynencyjnego. Kolejnym etapem aby zwiększyć prawdopodobieństwo wyleczenia jest kuracja disulfiram. Polega ona na wszczepieniu podskórnie tabletki esperalu jako wszywki alkoholowej. Zabieg jest szybki i bezbolesny dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego.

Zwalcz alkoholizm – terapiami i leczeniem

Pokonaj swoje uzależnienie i odzyskaj swoje wcześniejsze życie. Nie pozwól by Twoje życiowe decyzje były determinowane przez nałóg. Leczenia alkoholizmu możesz wykonać również w zaciszu swojego domu – skontaktuj się z nami.

Zapraszamy:

ul. Siewna 4

31-231 Kraków

Więcej informacji na nasz-gabinet.pl/krakow/

11 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 511 votes, average: 5,00 out of 5 (11 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...