Leczenie alkoholizmu Kielce

Leczenie alkoholizmu w NGM w Kielcach

Alkoholizm jest dziś bardzo często występującą chorobą. Zapadają na nią osoby w różnym wieku, pochodzące z wielu środowisk. Jeżeli borykasz się z problemem alkoholowym i szukasz pomocy, skontaktuj się z nami. W Naszym Gabinecie w Kielcach oferujemy kompleksową pomoc wszystkim uzależnionym od alkoholu. Leczymy z alkoholizmu dyskretnie i bezpiecznie.

Leczenie alkoholizmu Kielce

Działalność terapeutyczna

Leczenie alkoholizmu to nasza specjalność. Zespół zatrudniony w naszej klinice w Kielcach to doświadczeni, wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy są wrażliwi na potrzeby swoich pacjentów. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do pacjenta oraz wysoka jakość usług. Prowadzone przez nas działania przynoszą pozytywne efekty, co docenia wielu naszych klientów. Od lat zajmujemy się leczeniem alkoholizmu, dzięki czemu znamy się na swojej pracy.

Detoks alkoholowy i wszywka esperal

W naszej klinice w Kielcach stosujemy dwie metody leczenia alkoholizmu: detoks oraz wszywkę esperal. Najpierw przeprowadzamy detoksykację, aby odzwyczaić organizm od przyjmowania alkoholu i dostarczyć mu substancje odżywcze. Alkoholoodtrucie wpływa pozytywnie na samopoczucie naszych klientów i łagodzi objawy związane z odstawieniem alkoholu. Umieszczenie w ciele wszywki esperal jest metodą zalecaną po detoksykacji. W leku znajduje się substancja o nazwie disulfiram, która silnie reaguje z alkoholem. Jeżeli pacjent dostarczy do organizmu alkohol, naraża się na poważne konsekwencje dla swojego zdrowia. To powoduje, że nasi pacjenci zyskują dodatkową motywację do abstynencji.

Wygraj walkę z chorobą alkoholową

To, czy wygrasz walkę z chorobą alkoholową, zależy od Ciebie. My chcemy Ci w tym pomóc, dlatego skontaktuj się z nami. Zadbaj o siebie i podejmij decyzję zmierzającą do wyleczenia z Twojej choroby. Więcej o naszej klinice dowiesz się ze strony https://nasz-gabinet.pl/kielce/.

12 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 512 votes, average: 5,00 out of 5 (12 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...