Leczenie alkoholizmu Katowice

Leczenie alkoholizmu w NGM Katowice

Leczenie alkoholizmu wymaga odpowiedniego podejścia i wiedzy. Dzięki naszym specjalistom z NGM Katowice zwiększysz swoje szanse na pokonanie nałogu alkoholowego i wyleczenie alkoholizmu. W internecie znajdziesz mnóstwo porad jak pozbyć się nałogu, jednak nie warto eksperymentować na swoim zdrowiu słuchając anonimowych porad. Zaufaj specjaliście z NGM Katowice, który posiada odpowiednie kwalifikacje i wiedzę by pomóc Ci porzucić nałóg alkoholowy.

Leczenie alkoholizmu - Profesjonalizm Katowice

Profesjonalne i skuteczne leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu to skomplikowany proces, jednak nadzorowany przez lekarza i wsparty terapiami NGM Katowice daje lepsze efekty. W NGM Katowice terapie leczenia alkoholizmu są dostosowywane indywidualnie pod pacjenta i jego potrzeby. Nasza klinika zorientowana jest na potrzeby pacjenta. dlatego wszystkie terapie i kuracje skoncentrowane są na konkretnego pacjenta. Lekarze współpracujący z naszą kliniką to ludzie, którzy są ciepłymi osobami, pełnymi zrozumienia i szacunku. Dbamy by w naszym gabinecie NGM Katowice panowała rodzinna atmosfera, pełna wsparcia.

Oferowane kuracje leczenia alkoholizmu

Specjalizujemy się w terapiach leczenia alkoholizmu takich jak np. detoks alkoholowy czy zabieg implantacji wszywki alkoholowej z esperalu z disulfiram. Terapie te odznaczają się znaczną skutecznością w leczeniu alkoholizmu i pomogły wielu naszym pacjentom wrócić do permanentnej trzeźwości. Detoks alkoholowy jest zalecany w pierwszej fazie leczenia alkoholizmu, gdy chory wyprowadzany jest z długotrwałego ciągu alkoholowego. Odtrucie alkoholowe oczyszcza organizm pacjenta ze szkodliwych metabolitów alkoholowych i wzmacnia pracę całego ciała. Natomiast zabieg implantacji wszywki z esperalu jest kolejnym etapem leczenia alkoholizmu. Esperal jest wytwarzany na bazie substancji zwanej disulfiram. To właśnie disulfiram jest istotą tego leku, gdyż to on powoduje w połączeniu z alkoholem nie przyjemne dolegliwości, które powstrzymują osobę uzależnioną przed dalszym sięganiem po alkohol.

Pokonaj alkoholizm – wylecz nałóg

Zadbaj o swoje zdrowie i umów wizytę w NGM Katowice już dziś. Jesteśmy zawsze gotowi by pomóc. Dla wygody pacjenta oferujemy również wizyty domowe podczas, których świadczymy niektóre terapia leczenia alkoholizmu.

Zapraszamy:

ul. Chrobrego 29

40-881 Katowice

Więcej informacji na nasz-gabinet.pl/katowice/

8 votes, average: 5,00 out of 58 votes, average: 5,00 out of 58 votes, average: 5,00 out of 58 votes, average: 5,00 out of 58 votes, average: 5,00 out of 5 (8 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...